Ferienwohnung Forsthaus

Belangrijkste voorzieningen

  • 55 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    1-slaapkamer Ferienwohnung Forsthaus Bad Grönenbach ligt binnen 25 minuten wandelafstand van Burgstall Stumpfbuhl en biedt privéparkeren voor degenen die met de auto reizen. Dit 55 m² grote appartement ligt op 3 km van St. Franz Xaver in Bad Grönenbach.

    Dit appartement ligt tevens op een rijafstand van 20 minuten van Isny im Allgäu. Deze 1-badkamer accommodatie is op rijafstand van 10 minuten van het Hohe Schloss genesteld.

    Ferienwohnung Forsthaus heeft een apart toilet voor uw comfort. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.

    Dit appartement komt met een kitchenette plus een koelkast en een broodrooster. Toegang tot wandelen en fietsen helpt gasten hun actieve levensstijl te behouden.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 18:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00

    Kameropties bij Ferienwohnung Forsthaus Bad Grönenbach

    Ferienwohnung Forsthaus heeft een apart toilet voor uw comfort. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ferienwohnung Forsthaus Bad Grönenbach Bedden foto Ferienwohnung Forsthaus Bad Grönenbach Kamer foto Ferienwohnung Forsthaus Bad Grönenbach Kamer foto Ferienwohnung Forsthaus Bad Grönenbach Kamer foto Ferienwohnung Forsthaus Bad Grönenbach Kamer foto Ferienwohnung Forsthaus Bad Grönenbach Kamer foto Ferienwohnung Forsthaus Bad Grönenbach Faciliteiten foto Ferienwohnung Forsthaus Bad Grönenbach Faciliteiten foto Ferienwohnung Forsthaus Bad Grönenbach Toiletten foto Ferienwohnung Forsthaus Bad Grönenbach Toiletten foto
    Appartement

    Grootte: 55 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Ferienwohnung Forsthaus Bad Grönenbach

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Ferienwohnung Forsthaus Bad Grönenbach

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Duitsland

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Ferienwohnung Forsthaus?
      De grootte van Ferienwohnung Forsthaus is 55 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ferienwohnung Forsthaus Bad Grönenbach